Lajme

Aksidenti me katër makina në Vlorë (Detaje)

Katër automjete janë përfshirë në një aksident para pak minutash tek rruga e pyllit të sodës në Vlorë.Tre automjete kanë qenë duke ardhur në drejtime të ndryshme teksa një i 4 ka qënë i parkuar.Makina e parkuar është Toyota që shihet në pamje.Nga aksidenti ka mbetur i plagosur një person i cili është trasportuar me urgjence në spitalin e Vlorës teksa dhe dy goca të cilat gjendeshin në një automjet tjetër kanë marr dëmtime për shkak të përplasjes.Të tre personat janë jasht rrezikut për jetën.Teksa e vetmja problematik që raportohet ka të bëj me policinë e cila ka ardhur me rreth 40 minuta vonesë në vendin e ngjarjes.Procedurat për zbardhjen e aksidentit janë duke u kryer aktualisht

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close