Lajme

VIDEO\ Aksidenti me vdekje në Lezhë, kush është 38-vjeçari që humbi jetën pas përplasjes me murin

Një aksident i rëndë është shënuar pasditen e sotme në aksin e vjetër Lezhë-Milot. Bëhet me dije se një automjet, në të cilin udhëtonin shtetasit Paulin Gjomarkaj, 38-vjeç dhe Nikolli Gjini, ka humbur kontrollin duke u përplasur me murin rrethues të një banese në fshatin Manati të Lezhës.

Nga burimet në vendin e ngjarjes bëhet me dije ka humbur jetën 38-vjeçari, ndërkohë që është plagosur bashkëudhëtari i tij.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close