Lajme

Aksidenti tragjik ku humbën jetën dy persona/ Të rinjtë nuk e dinin rrugën dhe makina përfundoi në humnerë

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me aksidentin tragjik në fshatin Fortuzaj në Tiranë që i mori jetën dy të rinjve, Denis Çali dhe Brusild Gjyla.

Dyshohet se të rinjtë nuk e njihnin mirë rrugën, ndërsa për shkak edhe të mungesës së ndriçimit dhe zonës së thellë, nuk e kanë parë kthesën dhe kanë rënë në humnerë me mjetin e tyre ‘Range Rover’.

Sipas News24 një prej viktimave, Denis Çali kishte dy ditë që kishte ardhur nga Italia, pasi ishte emigrant në Itali.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close