Lajme

Aksidentohen 4 makina në Elbasan-Metalurgji, 2 të plagosur

Një aksident masiv ka ndodhur në aksin Elbasan-Metalurgji mbrëmjen e sotme. 4 makina janë përplasur me njëra tjetrën dhe si pasojë janë plagosur dy persona. Ende nuk dihet se si është gjendja shëndetësore e të lënduarve. Policia ndodhet në vendin e aksidentit për të zbardhur rrethanat e plota.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: