Lajme

Aksidentohet gazetari Alfred Lela, zhduket një nga pasagjerët

Gazetari i njohur Alfred Lela është përfshirë në një aksident pasditen e sotme në zonën e Munellës në Gjegjan të Pukës. Sipas News 24 Alfred Lela ka qenë në automjet bashkë me tre persona të tjerë mes të cilëve Ndoc Mulaj dhe Ilir Syli, përfaqësues i shoqatës për Mbrojtjen e Rreqebullit të Ballkanit.

Ndërkohë personi i tretë që ka qenë bashkë me ta, rezulton i zhdukur pasi ka dalë nga automjeti në momentin e aksidentit. Mësohet se automjeti me të cilin ata po udhëtonin ka dalë nga rruga.

Ka qenë Lela ai që ka dërguar vendndodhjen për forcat e policisë që janë nisur menjëherë drejt vendngjarjes. Megjithatë terreni i vështirë malor ka vështirësuar ndërhyrjen e tyre.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: