fbpx
Lajme

Aksidentohet makina e OSHEE në Berat, tre të plagosur

Një aksident i rëndë është raportuar në aksin nacional Berat-Urë Vajgurore, në fshatin Moravë. Dy mjete janë përplasur kokë më kokë më njëra-tjetrën. Raportohet për tre të plagosur rëndë. Mësohet se mjeti tip “Benz 250″ është përplasur me makinën e OSHEE-së. Në vendngjarje kanë shkuar forca të shumta të policisë dhe repartit zjarrfikës.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button