Lajme

Aksidentohet Robert Berisha, dalin pamjet

Mëngjesin e sotëm është aksidentuar këngëtari dhe moderatori, Robert Berisha.

Aksidenti ka ndodhur mes veturës së tij dhe një kamioni tek Rrethi me flamur.

Robert Berisha shihet i nervozuar teksa bisedon me shoferin e kamionit.

Nga ky aksident nuk ka persona të lënduar por vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje ka shkuar policia për të përcaktuar shkaqet e aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close