Lajme

Aksidentoi 16-vjeçaren tek vijat e bardha në Kamëz, shoferi arrestohet në lokal

Një aksident ka ndodhur mesditën e djeshme në Kamëz, ku një 16-vjeçare është përplasur nga një mjet pranë vijave të bardha. Shoferi pasi përplasi të miturën u largua nga vendi i ngjarjes, dhe më pas u arrestua në një lokal në gjendje të dehur. Ai është identifikuar si Kudus Kastrati, dhe tashmë do të përballet me disa akuza, përfshirë edhe largimin nga vendi i aksidentit. Fatmirësisht vajza e m itur është dërguar në spital jashtë rrezikut për jetën.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close