Lajme

Aksidentoi 44-vjeçaren dhe u largua nga vendngjarja, arrestohet i riu në Tiranë

Policia e Tiranës bën me dije se ka identifikuar dhe arrestuar në flagrancë drejtuesin e mjetit i cili shkaktoi aksidentin në Paskuqan. 21-vjeçari R.P., pas aksidentit u largua nga vendi i ngjarjes, ndërsa momentin që shkaktoi aksidentin ishte me shpejtësi tej normave të lejuara.

Si pasojë e këtij aksidenti u lëndua 44-vjeçarja D.E.

Informacion-Si rezultat i punës profesionale , është zbardhur, identifikuar e arrestuar në flagranë një drejtues mjeti që pasi shkatoi aksident u largua nga vendi i aksidentit. Është vënë në pranga shtetasi R. P., 21 vjeç, pasi në Paskuqan, duke kryer parakalim të gabuar dhe me shpejtësi tej normave të lejuara në qendër të banuar,  aksidentoi shtetasen D. E., 44 vjeçe, dhe u largua nga vendi i aksidenit

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close