Lajme

Aksion blic në lokalin e një personi me precedent në Rrëshen, disa të shoqëruar

Disa persona janë shoqëruar pas një operacioni blic në qyttin e Rrëshenit ndërsa është sekuestruar edhe një sasi droge.

Forcat Speciale të mbërritura nga Tirana kanë ndërhyrë në një lokal bilardo, në pronësi të një shtetasi që njihet në Mirditë për precedente, ndërsa ky është operacioni i dytë që zhvillohet në harkun e pak ditëve në këtë biznes.

Në ambientet e biznesit janë gjetur edhe pajisje të kundraligjishme të lojërave të fatit përfshirë  sallë kompjuterësh dhe tavoline pokeri. Policia nuk ka dhënë ende një njoftim zyrtar në lidhje me aksionin.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close