Lajme

Aksioni/ Arrestohet shqiptari bashkë me gruan në Itali, policia i sekuestron 30 mijë euro dhe heroinë

Një 29-vjeçar me origjinë shqiptare dhe gruaja e tij kanë rënë në prangat e policisë italiane, këtë të premte.

Mediet vendase raportojnë se çift akuzohet për trafikim dhe shitje të lëndëve narkotike.

Burrë e grua u arrestuan nga autoritetet italiane teksa po udhëtonin me mjetin e tyre tip “Volkswagen Polo”. Në mjet ndodhet edhe fëmija i çiftit, 10-muajsh.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close