Lajme

Aksioni/ ‘Blindohet’ Vlora: Policia e Forcat Speciale rrethojnë qytetin dhe ‘krehin’ gjithë zonën

Forcat operacionale Shqiponja së bashku me Policinë e Vlorës po bëjnë një aksion policor në Vlorë.

Mësohet se oficerët janë vendosur në disa pika të qytetit të Vlorës dhe kanë ngritur kontroll për makina të dyshimta.

Aksioni po bëhet për të kapur persona të rrezikshëm që mbajnë armë pa leje, por deri më tani nuk ka asnjë të shoqëruar në Polici.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close