Lajme

Aktivizohen dy vatra zjarri në Vlorë, flakët përhapen në një zonë të pyllëzuar në fshatin Babicë

Dy vatra zjarri janë aktivizuar ditën e sotme në zonën e Vlorës. Më konkretisht në fshatrat Babicë dhe Bishan. Autoritetet bëjnë me dije se në fshatin Babicë është dërguar një mjet zjarrëfikës me tre efektivë.

Flakët po përhapen në një zonë të pyllëzuar. Ndërkohë në fshatin Bishan, flakët janë vënë nën kontroll.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close