fbpx
Lajme

Akulli bën “namin” në Korçë, 19 persona përfundojnë në spital nga rrëshqitjet

Korça është zgjuar ditën e sotme e veshur nga akulli dhe temperatura të ulëta. Prezenca e akullit në rrugë ka bërë që 19 persona të përfundojnë në spital për shkak të dëmtimeve pas rrëshqitjes. Një nga personat do të transportohet drejt Tiranës për shkak të thyerjes që ka pësuar nga rënie. Rastet e tjera po marrin trajtim në Korçë./TCH

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button