fbpx
Lajme

Algjeriani terrorizon biznesmenin në Kamëz, me thikë në dorë i kërkon para

Një 22-vjeçar është vënë në prangat e policisë në Kamëz, pasi ka kanosur me thikë pronarin e një lokali. Mësohet se shtetasi algjerian T. T., 22 vjeç (endacak) ka kanosur me thikë pronarin e një lokali me inicialet S.H.

Njoftimi i Policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 3 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit algjerian T. T., 22 vjeç (endacak), pasi në rrugën “Ibrahim Rrugova”, në lokalin në pronësi të shtetasit S. H. ka prishur qetësinë publike dhe ka kanosur me një mjet prerës (thikë) pronarin e lokalit, shtetasin S. H. Në cilësinë e provës materiale u sekuestrua thika.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button