Lajme

“Alo! Ça ka nai gjo anej?” Rama publikon foton nga Brukseli

Këtë të hënë kryeministri, Edi Rama ndodhet në Bruksel aty ku dhe po zhvillon takime me zyrtarë të lartë të BE për integrimin e Shqipërisë dhe krizën e pandemisë së koronavirusit.

Pasi mbaroi konferencën për media me dy zyrtarët e lartë të BE, Oliver Varhelyi dhe Josep Borrell, Rama ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Instagram teksa shihet duke folur në telefon. “Alo! Ça ka nai gjo anej? *Bruksel”– shkruan Rama krah fotos.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: