Lajme

Ambasadori i Shqipërisë i dorëzon letrat presidentit turk, ai nuk i jep dorën, zbuloni çfarë i thotë (Video)

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, pranoi sot ambasadorin e Shqipërisë në Ankara, Kastriot Ribo por mes tyre nuk pati shtrëngim duarsh, e arsyeja sigurisht është koronavirusi.

Erdoğan e priti Ribon në Kompleksin Presidencial, ku pranoi letrat kredenciale të ambasadorit të ri shqiptar. Pasi Ribo njoftoi familjen dhe disa pjesëtarë të ambasadës me presidentin Erdoğan, më pas kaluan në fotografim, shkruan AA. Ndërkohë, pasi Ribo zgjati dorën për t’u përshëndetur, Erdoğan e tërhoqi menjëherë dhe i tha “Korona”. Përshëndetja e tij ishte duke vendosur dorën në gjoks. Shihni momentin.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: