Lajme

Ambasadorja Yuri Kim e përqafuar nga fëmijët, uron: Gëzuar 1 qershorin!

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim ka uruar 1 qershorin, ditën e fëmijëve.

Znj.Kim ka shpërndarë një foto ku shihet e rrethuar dhe përqafuar nga fëmijë të vegjël.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: