Lajme

Ambulanca del nga rruga, humb jetën pacientja 71 vjeçare nga Saranda

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e kësaj të diele në Durrës ku si pasojë ka humbur jetën një 71 vjeçare. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 03:45, në autostradën Durrës-Tiranë, ku shtetasi I. D., 51 vjeç, banues në Sarandë, duke drejtuar mjetin ambulancë, ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga, e për pasojë ka humbur jetën shtetësja  Arziko Shehu , 71 vjeçe e cila ishte paciente në ambulancë.

Njoftimi i plotë: Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Durrës, ku një ambulancë ka dalë nga rruga dhe ka humbur jetën pacientja.

Sipas policiaë së Durrësit, ngjarja ka ndodhur aot në orën 03:45, në autostradën Durrës-Tiranë, ku shtetasi I. D., 51 vjeç, banues në Sarandë, duke drejtuar mjetin ambulancë, ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga, e për pasojë ka humbur jetën shtetësja  Arziko Shehu  71 vjeçe e cila ishte paciente në ambulancë. Drejtuesi i ambulancës është shoqëruar në ambjentet e Policisë për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close