Lajme

Anëtarë të LSI-së i bashkohen PS-së/ Gjiknuri: Rritja e familjes tonë, garanci për ta bërë realitet objektivin tonë për Vlorën

Një tjetër grup i gjerë ish-simpatizantësh dhe anëtarësh të LSI-së vendosën të largohen nga ky subjekt duke ju bashkuar alternativës së Partisë Socialiste në Vlorë.

Lajmin e bëri të ditur deputeti socialist për qarkun e Vlorës, Daminian Gjiknuri ku u shpreh se, “bilanci i punëve të mira të bëra, projektet në zhvillim dhe ato të planifikuara janë arsye e fortë që në 25 Prill çdo qytetar i Qarkut të Vlorës të votojë për skuadrën dhe programin e Partisë Socialiste”.

Sipas tij, rritja e mbështetjes për familjen tonë të madhe politike është garancia më e mirë për ta bërë realitet objektivin tonë për Vlorën qytetin e dytë më të rëndësishëm pas Tiranës

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: