Lajme

Angli! Shpërthim si pasojë e rrjedhjes së gazit, ndërron jetë 2-vjeçari

Një fëmijë ka humbur jetën dhe 4 të rritur janë p lagosur nga një s hpërthim i shkaktuar prej një rrjedhje gazi që solli shkatërrimin e dy shtëpive në Cheisam (Angli veriperëndimore). Ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesi të së dielës.

Banorët e zonës u evakuuan nga shtëpitë e tyre, sipas Dailymail, ndërsa në zonë ka nisur kërkimi për persona të tjerë që mund të kenë mbetur të lënduar nën rrënojat e banesave.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: