Lajme

Ardi Veliu merr postin e rëndësishëm në qeveri

Pas largimit nga posti i Drejtorit të Përgjithshëm i Policisë me justifikimin se donte të kalonte më shumë kohë me familjen, Ardi Veliu sot ka marrë një post të ri publik. Sipas informacioneve, ish drejtori i Policisë është emëruar në postin e zëvendës ministrit të infrastrukturës dhe energjisë. Vijon…

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close