Lajme

Armë dhe municion me vete, arrestohen një person në Vlorë

Një 33-vjeçar është arrestuar ditën e sotme në Vlorë, për armëmbajtje pa leje. Mësohet se 33-vjeçari i arrestuar është Olsi Koçeli.

Gjatë kontrollit i sekuestrohet një armë zjarri pistoletë, një krehër dhe municion luftarak. Policia ishte vënë në dijeni senë lagjen “24 Maj”, Vlorë, lëvizte një shtetas me armë zjarri me vete.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close