Lajme

Arrestohen dy të reja italiane në Kakavijë, u kapën me kanabis në makinë

Dy persona janë arrestuar ditën e sotme në Kakavijë, pasi mbanin kanabis në makinë.

Policia bën me dije se janë arrestuar në flagrancë shtetaset L. C., 33 vjeçe dhe E. I., 29 vjeçe, banuese në Romë.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Gjirokastër, për veprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close