Lajme

Arrestohen katër persona në Greqi për trafik kokaine, mes tyre një 33-vjeçar shqiptar

Katër persona janë arrestuar në Greqi si pjesë e një grupi kriminal në trafikun e kokainës.

Mes të arrestuarve është edhe një 33-vjeçar shqiptar, i cili kishte rol transportin dhe shpërndarjen e drogës.

Sipas mediave greke, grupi kriminal ka përfuituar nga shitja e kokainës një shumë prej 75 mijë eurosh.

Mësohet se mes blerësve është dhe këngëtari grek Themis Adamantidis.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close