Lajme

Arrestohet 21-vjeçari shqiptar në Bologna, u kap me drogë në makinë e shtëpi

Policia italiane bën me dije se ka vënë në pranga një 21-vjeçar shqiptar.

Sipas mediave të shtetit fqinj, të riut me origjinë shqiptare iu gjet mbi 1 kilogramë kokainë në makinë dhe 1.6 kg marijuanë në shtëpi.

I riu fillimisht u ndalua për kontroll rrugor nga policia dhe në makinë iu gjet një sasi droge.

Më pas autoritetet kontrolluan edhe në banesën e tij në zonën Borgo Panigale, në periferi të Bolonjës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close