Lajme

Arrestohet 31-vjeçarja në Korçë, Hyri në shtëpinë e të moshuarës dhe i grabiti paratë

Një 31-vjeçare ka rënë në p rangat e policisë së Korçës për g rabitje me d hunë. Në p ranga përfundoi M. D., banuese në fshatin Rëmbec, Maliq, pasi në lagjen nr. 2, Pogradec, ka hyrë në banesën e 67-vjeçares Gj. G. për të v jedhur. Mësohet se autorja ka arritur të marrë prej andej një sasi lekësh.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: