Lajme

Arrestohet 55-vjecarja nga Fushë Kruja, mashtroi dhe i mori paratë një gruaje tjetër

65-vjecarja është mashtruar nga një grua, e cila i ka marrë paratë dhe është larguar. Menjëherë pas denoncimit policia ka identifikuar dhe ka arrestuar 55-vjecaren, e cila dyshohet se i ka marrë një shumë të konsideruar parash .

D.M 55-vjece nga Fushë Krujë është arrestuar mesditën e sotme nga policia Gjirokastër pasi dyshohet se ka mashtruar 65-vjecaren dhe i ka marrë paratë, të cilat janë sekuestruar në cilësinë e provës materiale.

E arrestuara është vënë në pranga nën akuzën, mashtrim me qëllim përfitime monetare ,ndërkohë çështja po hetohet me tej nga prokuroria.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close