Lajme

Arrestohet 56-vjeçari pasi shkelmoi në bark bashkëjetuesen shtatzënë/ Aborton fetusin 2-muajsh

Është arrestuar 56-vjeçari me inicialet A.M në Korçë pasi ka goditur me shkelma në bark, bashkëjetuesen shtatzënë e cila, si pasojë ka abortuar fetusin 2-muajsh.

Policia: Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Maliq arrestuan në flagrancë shtetasin A. M., 56 vjeç, banues në fshatin Drithas, Maliq, pasi dyshohet se ka goditur me shkelm në bark, bashkëjetuesen e tij e cila për pasojë ka abortuar fetusin 2-muajsh dhe ndodhet në maternitetin e Korçës, nën kujdesin e mjekëve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close