Lajme

Arrestohet një mjek në Tiranë, zbardhen akuzat që rëndojnë ndaj tij (Emri)

Një mjek është arrestuar nga Krimi Ekonomik i Policisë së Tiranës dhe një tjetër person u shpall në kërkim, për kontrabandë ilaçesh mjekësore. Sipas burimeve mjeku, Kosta Dhima punonte në një spital privat dhe kishte edhe një klinikë të tij private.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close