Lajme

Arrestohet Ramazan Rraja, ishte në kërkim për atentatin ndaj ish-prokurorit Arjan Ndoja dhe Rrumit të Shijakut

Ramazan Rraja, i shpallur në kërkim për atentatin ndaj ish-prokurorit Arjan Ndoja dhe Rrumit të Shijakut është arrestuar nga policia.

Ramazan Rraja ka qenë në Dubai, ndërsa përmes informacioneve të siguruara nga SPAK është arritur të lokalizohet. Lajmi konfirmohet për Report Tv nga gazetari Sokol Dema.

Është mësuar që ka mbërritur në Shqipëri, është mbajtur nën vëzhgim dhe është vënë në pranga.

Ramazan Rraja është nipi i deputetit të PS, Rrahman Rraja

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close