Lajme

Arrihet kuorumi i delegatëve, stadiumi shpërthen në brohorima

Në momentin kur kuorumi i delegatëve të zyrtarizuar në Kuvendin e Rithemelimit të PD, stadiumi shpërtheu në brohorima. Duhen 3800 delegatë që të arrihet kuorumi i nevojshëm për të marrë vendimet. Ndërkohë numri i ka kapërcyer 4300 dhe vetëm rritet me shpejtësi. Delegatët janë vendosur në një anë të stadiumit. Ndërkohë të ftuarit e tjerë po futen në numër të madh në stadium.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close