Lajme

As Elia nuk i shpëton dot emocioneve të borës

Dita e sotme ka qenë vërtetë e bukur për të gjithë banorët e kryeqytetit, pasi si rrallëherë ata u zgjuan në një vend të zbardhur nga dëbora. Lumturia ka bërë që qytetarët të dalin në natyrë dhe të shijojnë momente të këndshme. Një çasti të tillë nuk i ka shpëtuar as Princeshë Elia Zaharia me nënën e saj, aktoren Yllka Mujo.

Ato janë argëtuar të dyja, ku nuk kanë nguruar që këtë emocion t’ja përcjellin edhe vogëlushen Geraldinë. Ka qenë vetë Elia që ka publikuar disa foto në Instagram, ku në njërën prej tyre shkruan: ”Dhe perderisa Geraldina nuk dilte dot në borën e saj të parë…bora erdhi tek ajo”.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close