Lajme

As përmbytjet nuk i ndalin/ Grabitet një banesë në Sarandë. Ja emri i pronarit

Ndërkohë që qyteti vijon të jetë nën pushtetin e ujit, si pasojë e reshjeve intensive që po vijojnë prej disa orësh, një banesë në lagjen numër 2 të Sarandës raportohet se është grabitur.

Banesa është në pronësi të Shpëtim Ahmetit, ndërsa nuk dihet ende ajo çfarë kanë mundur të marrin grabitësi ose grabitësit.Mësohet se, në momentin e grabitjes, në banesë nuk ndodhej asnjë prej familjarëve.Policia shkuar në vendngjarje dhe ka nsiur hetimet për ngjarjen.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: