Lajme

Asgjësohen qindra rrënjë kanabisi në Selenicë, shoqërohen në polici disa persona

Një aksion antikanabis është zhvilluar sot në zonën e Selenicës. Burime  bëjnë me dije se janë asgjësuar rreth 300 rrënjë bimë kanabis dhe janë shoqëruar disa persona në polici. Mësohet se aksioni është kryer nga policia e Vlorës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close