Lajme

Ashpërsohet përplasja Meta-Basha, Presidenti nxjerr videon e vitit 2015

Meta në videon e 2015: Lidhur me risitë dhe ccuditë që po sjell në politikën shqiptarëe, kryetari i PD-së z.Basha nuk ka nevojë të jap sqarime. Është i vetmi kryetar opozite që në vend që të kërkojë dorëheqjen e kryeministrit si në ccdo vend të botës, por kërkon dorëheqjen e kryetarit të parlamentit. E kuptoj kush është arsye. Është pakënaqësia e tij e thellë për respektin maksimal që tregoj ndaj liderit historik ndaj zotit Berisha. Të jeni të bindur që do të dëgjoni ccudi të mëdha për akuzat e tij ndaj qeverisë  Meta-Meta dhe opozitës së pafajshme Basha-Rama.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: