Lajme

Asnjë viktimë dhe 25 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë shënuar 25 raste të reja me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë, përmes një postimi në faqen zyrtare.

Këto raste janë konfirmuar pas testimit të rreth një mijë tamponëve.Viktima nuk janë regjistruar, nëntë pacientë janë shëruar. Aktualisht, janë 445 raste aktive.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: