Lajme

Astrologia Meri Shehu bën parashikimin e bujshëm, Kush i fiton zgjedhjet e 25 Prillit?

E ftuar në “Wake Up”, astrologia e njohur Meri Shehu bëri parashikimin e saj për zgjedhjet e 25 prillit. Meri tha se nga të dhënat e saj, kryeministri Edi Rama e ka shumë të vështirë, duke shtuar se edhe mund të humbë.

“Rama del me vështirësi. Në bazë të energjisë time them se kryeministri e ka shumë të vështirë. E ka shumë të vështirë, por mund të dalë edhe humbës. Unë kam parë dhe një ëndërr me Ramën. Jo më tha: ‘nuk e fitoj’.

Mjafton të shoh ëndërr për njërin dhe del tjetri fitues. ‘Parketin’ nuk e shtron dot Rama. Nuk është përcaktuar ende fati i zgjedhjeve”, tha astrologia. Tirananews

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: