Lajme

Athinë, arrestohen tre shqiptarë

Tre shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë në Greqi, pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike në Athinë. Protothema.gr shkruan se bashkë  me tre shqiptarët është arrestuar dhe një shtetas grek. Policia njofton se ka sekuestruar 10 kilogramë kokainë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close