Lajme

Atmosferë festash në Presidencë, Meta: Gëzuar festat miq !

Dritat e pemës së Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri janë ndezur sot në mbrëmje edhe në oborrin e Presidentit të Republikës.  Përmes një mesazhi në rrjetet sociale kreu i shtetit shprehet: “Më e mira nuk ka ardhur akoma! Gëzuar festat miq!“.

MESAZHI I METËS  Sonte ndezëm dritat e pemës së Krishtlindjes dhe Vitit të Ri!
Gëzimi i këtyre ditëve le të ndriçojë shpresat dhe të ngrohë zemrat në çdo familje shqiptare.
Më e mira nuk ka ardhur akoma! GËZUAR FESTAT MIQ!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close