Lajme

Autoboti del nga rruga në Himarë, shoferi 60-vjeçar përfundon në spital! Detajet e policisë

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Himarë-Dhërmi, në vendin e quajtur “Kthesa e Vishës”.

Policia njofton se një autobot ka dalë nga rruga dhe për pasojë është dëmtuar R. Dh., rreth 60 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Më datë 29.05.2022, rreth orës  11:45, në aksin rrugor Himarë–Dhërmi, në vendin e quajtur “Kthesa e Vishës”, ka dalë nga rruga autoboti me drejtues shtetasin R. Dh., rreth 60 vjeç,  e për pasojë është dëmtuar drejtuesi i autobotit, i cili ndodhet në Spitalin e Himarës, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close