Lajme

Automjeti ‘gllabërohet’ nga flakët në autostradën Tiranë-Elbasan

Foto ilustruese

Një furgon mallrash është përfshirë nga flakët pranë fshatit Mullet, në autostradën Tiranë-Elbasan. Burimet bëjnë me dije se furgoni ka marrë flakë në pjesën e motorit, ndërsa shkak dyshohet se është një defekt teknik. Ngjarja ka ndodhur pak më parë dhe siç shihet nga pamjet e siguruara nga ‘Faxweb’, qytetarët janë duke u munduar të shuajnë flakët me mjete rrethanore.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: