Lajme

Automjeti përplas këmbësorin në Fier (DETAJET)

Një aksident rrugor është regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Fierit, teksa automjeti tip Benz me drejtues shtetasin me inicialet D.Xh, 33 vjeç, ka përplasour një këmbësor. Sipas njoftimit të policisë, i plagosuri është dërguar menjëherë në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën. Identiteti i të plagosurit nuk është mësuar ende.

Njoftimi i plotë: Fier Informacion paraprak Sot rreth orës 19:35, në aksin rrugor Fier-Patos, shtetasi D. Xh., 33 vjeç, banues në Fier,  duke drejtuar automjetin tip  “Benz” ka aksidentuar një shtetas këmbësor, ende i paindentifikuar, i cili ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve. Eshtë shoqëruar drejtuesi i automjetit në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet procedurale. Grupi h etimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: