Lajme

Autori del me vrap nga vila dhe hipën mbi mur, ja çfarë kapën kamerat e sigurisë

Ky është momenti kur një prej autorëve të grabitjes në Nikël të Krujës del nga vila dhe largohet. Ai duket teksa lë vilën i veshur me të errëta dhe përvidhet jashtë saj duke hipur nga muri rrethues e duke u larguar i qetë. Kamerat e sigurisë në banesë kanë kapur momentet e hyrjes dhe largimit të autorëve, teksa pamjet janë sekuestruar nga policia për të bërë të mundur identifikimin e autorëve të grabitjes.Banesa e biznesmenit Nazmi Çangu u grabit gjatë natës së kaluar, teksa autorët pasi kanë torturuar kryefamiljarin janë larguar me më shumë se 100 mijë euro para dhe bizhuteri floriri.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: