Lajme

Avionët ulen në Gjirokastër, Rama publikon videon e aerodromit

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në faqen e tij ne ‘Facebook’ disa momente nga çelja e aerodromit të Gjirokastrës, ku të shumtë kanë qenë vizitorët për ta provuar ndjesinë e fluturimit nga afër.

Kreu i qeverisë ka publikuar një video ku shihet edhe spektakli në qiell mbi Gjirokastër, ndërsa i uron ndjekësve një ditë të mbarë. “MIRËMËNGJES ????  dhe me eksperiencën e çeljes së aerodromit të Gjirokastrës, një hapësirë më shumë për turizmin e zonës, ju uroj një të dielë të mbarë????”, shkruan Rama.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: