fbpx
Lajme

Avokati: Arbër Çekaj njeh 4 gjuhë të huaja dhe ka 2 universitete..

Avokati i Arbër Çekaj, Dritan Jahaj ka deklaruar se klienti i tij nuk mund të jetë kurrsesi një bos droge. Në studion e Report Tv, ai ka deklaruar se Arbër Çekaj është një njeri shumë i realizuar, me 4 gjuhë të huaja dhe me dy universiteti. Mjafton për të parë disa detaje, shprehet avokati, për të mjaftuar që ai nuk mund të jetë një “bos droge”.“Arbër Çekaj njeh 4 gjuhë të huaja dhe ka 2 universitete, si mund të jetë “bos droge”, tha Jahaj, teksa replikoi gazetari Arsen Rusta, i cili tha se “kjo punë është për profesorët”.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button