fbpx
Lajme

Avokati Maks Haxhia lë spitalin, ja si është gjendja e tij pas hemoragjisë cerebrale

Avokati Maks Haxhia ka lënë spitalin dhe është kthyer në shtëpinë e tij disa ditë pasi krye një ndërhyrje kirurgjikale. Avokati i njohur në Shqipëri po përmirësohet dhe është në gjendje të mirë shëndetësore.

Pak ditë më parë, avokati Haxhia u shtrua me urgjencë në spital pasi pësoi hemoragji cerebrale. Ai kreu një ndërhyrje kirurgjikale dhe qëndroi nën kujdesi ne mjekëve për disa ditë. Maks Haxhia është një nga penalistët më me emër në Shqipëri. Së fundmi, ai ka marrë një vëmendje të madhe pasi ka mbrojtur ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button