Lajme

Baba i katër fëmijëve i jep fund jetës, 51-vjeçari digjet me benzinë në Skrapar

Babai i katër fëmijëve, Abaz Zylyftari i ka dhënë fund jetës duke u vetëdjegur me benzinë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Skrapar. Informacion paraprak Më datë 27.03.2021, shtetasi A.Z., 51 vjeç, banues ne fshatin Storë, Skrapar, rrugës nga fshati Storë – Çorovodë, është vetëdjegur me benzinë dhe si pasoje ka gjetur vdekjen. Grupi Hetimor në vendngjarje, po kryen veprimet e para hetimore për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: