Lajme

Babai hedh 4 fëmijët në kanal, nuk kishte para t’u blerë rroba

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Indi, ku një burrë ka hedhur në ujë 4 fëmijët e tij, të cilët për fat të keq kanë mbetur të vdekur. Mediat e huaja, bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në Faisalabad, në zonën Bandala të qytetit Indian, ku kanë mbetur të vdekur tre vajzat dhe djali i tij.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: