Lajme

Balla paralajmëroi shkarkimin e Metës, reagon zëdhënësi i Presidentit

Zëdhënësi i Presidentit të Republikës Ilir Meta i është përgjigjur deklaratës së sekretarit të përgjithshëm të PS-së, i cili paralajmëroi nisjen e procedurave për shkarkimin e tij.

Zëdhënësi Tedi Blushi, flet për një përgjigje që “do të marrë Balla dhe armiqtë e Shqipërisë”.

“Tao Tao AFROHU AFROHU!
Se do ta marrësh përgjigjen ti dhe të gjithë armiqtë e Shqipërisë!”, shkruan Blushi.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: